Ilski Investment Sp. z o.o. została powołana do życia w 2002 roku przez Dariusza Ilskiego, inwestora i przedsiębiorcę, w celu zintegrowania jego aktywności gospodarczej.

Głównym profilem działalności firmy jest doradztwo dla przedsiębiorstw oraz wspieranie dobrze rokujących przedsięwzięć znajdujących się w początkowej fazie rozwoju.

Przy większych inwestycjach firma reprezentuje w Polsce i doradza funduszowi venture capital Ikenga Investment Corp. Ltd z siedzibą w Nikozji.

Naszym celem jest pomoc w budowaniu owocnej strategii biznesowej przedsiębiorstwa, a nasze zaangażowanie to nasz wkład w przyszły sukces firmy, z którą podjęliśmy współpracę. Klienci Ilski Investment mogą liczyć na nieskrępowany dostęp do naszej wiedzy i doświadczenia.

W ramach działalności konsultingowej doradzamy naszym klientom w zakresie struktury organizacyjnej, strategii biznesowej, zarządzania operacyjnego, strategii sprzedaży, marketingu, raportowania finansowego, audytu wewnętrznego, efektywności funkcji IT oraz zarządzania projektami. W tym zakresie współpracujemy m.in. z:

-
Secus Asset Management S.A. - w zakresie usług corporate finance oraz investment banking;
-
ITCI Sp. z o.o. - w zakresie międzynarodowego prawa podatkowego i optymalizacji podatkowej;
-
E-Financial S.A. - w zakresie rozwiązaD internetowych.

Horyzont czasowy projektów, w które się angażujemy jest zróżnicowany, jednak najczęściej mieści się w przedziale 3-5 lat. Dotychczas zaangażowaliśmy się w siedem dynamicznie rozwijających się firm.