Dariusz Ilski

Inwestor, przedsiębiorca, ekspert w dziedzinie strategii sprzedaży usług finansowych.

Karierę zawodową rozpoczął na początku lat 90-tych, zostając w krótkim czasie menadżerem austriackiej firmy doradztwa finansowego, a następnie członkiem zarządu firmy o podobnym profilu. Odbył szereg specjalistycznych szkoleń z zakresu sprzedaży i marketingu, głównie za granicą, co w połączeniu z praktyką na polskim, w owym czasie pionierskim rynku, doprowadziło do stworzenia w 1993 r. własnej firmy pośrednictwa ubezpieczeniowego Life z siedzibą główną we Wrocławiu.

Jako jej współwłaściciel i szef sprzedaży wraz ze swoim partnerem zbudował w ciągu kilku lat największą w kraju sieć dystrybucji zatrudniającą ponad 2 tysiące agentów skupionych w 25 oddziałach w całej Polsce. W tym okresie pośredniczył w sprzedaży 350 tysięcy polis na życie, uzyskując tym samym 7% udział w całym rynku ubezpieczeń na życie w Polsce.

W roku 1999 podjął decyzję o sprzedaży firmy grupie Commercial Union Polska, a po jej sfinalizowaniu rozpoczął działalność inwestycyjną na rynkach finansowych. Zdobyta wiedza specjalistyczna i ugruntowane doświadczenie w branży finansowej zaowocowały finalnie stworzeniem w 2002 roku nowej marki pod nazwą Ilski Investment.

Drugim filarem działalności Dariusza Ilskiego jest trwająca od 1997  roku  działalność w branży nieruchomości  pod nazwą
Delta Property, której efektem jest zarządzanie ponad setką mieszkań na wynajem oraz ponad tysiącem metrów kwadratowych powierzchni biurowej w obiektach użytkowych o wysokim standardzie.

Dariusz Ilski ukończył studia na Wyższej Szkole Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie. Uzyskał dyplom MBA na University of North West w Nowym Yorku. Odbył liczne kursy specjalistyczne w tym m.in. w takich instytucjach jak: LIMRA International, Menlo College (San Francisco, CA), Anthony Robbins Company, Tracy College International Polska czy Instytut Rozwoju Biznesu. Jest członkiem polskiego oddziału stowarzyszenia Junior Chamber International.

Pasje: gra na instrumentach perkusyjnych, muzyka, podróże.