Nasza firma realizuje obecnie projekt „Plan rozwoju eksportu firmy Ilski Investment Sp. z o.o.” w ramach Działania 6.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.
Wartość projektu: 12 500 zł netto.
Wysokość dofinansowania: 10 000 zł.

„Dotacje na innowacje”

Plan rozwoju eksportu firmy Ilski Investment Sp. z o.o.
Ilski Investment Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na przygotowanie Planu Rozwoju Eksportu w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013 Działanie 6.1 "Paszport do eksportu" Etap I.
Zapytanie ofertowe Ilski Investment - Plan rozwoju eksportu

Zapraszamy do współpracy z Ilski Investment. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie krótkiego opisu działalności oraz branży, z uwzględnieniem wizji rozwoju oraz potrzeb kapitałowych. Gwarantujemy profesjonalne podejście oraz szybki proces decyzyjny.

Etap I: Decyzja o wyborze źródła finansowania
Zanim podejmiemy decyzję:

Analizujemy biznes plan
To pierwszy krok procesu decyzyjnego. Dzięki wstępnej ocenie możemy szybko stwierdzić, czy dane przedsięwzięcie odpowiada naszym oczekiwaniom. Spore doświadczenie na tym polu pozwala nam szybko dostrzec potencjał firmy.

Bliżej przyglądamy się działalności firmy
Jeśli po wstępnej ocenie projekt spełnia nasze oczekiwania, rozpoczynamy dokładną analizę działalności przedsiębiorstwa. Aby lepiej się poznać i szczegółowo omówić plany rozwoju firmy, spotykamy się z zarządem spółki. Jeśli po takim spotkaniu obie strony są zainteresowane dalszą współpracą, rozpoczynamy wnikliwą analizę - due diligence. Proces obejmuje rozmowy z kadrą kierowniczą, konkurencją, kluczowymi klientami spółki, a także analizę jej działalności gospodarczej oraz wyników finansowych. Opcjonalnie w proces mogą być zaangażowani eksperci branżowi, którzy pomagają określić kierunki rozwoju firmy oraz sfinalizować biznes plan łącznie z projekcjami finansowymi. Wszystkie etapy due diligence przeprowadzamy dyskretnie, z poszanowaniem zasady ścisłej poufności.

Po dogłębnej analizie podejmujemy decyzję o zaangażowaniu się w dane przedsięwzięcie. Cały proces decyzyjny trwa średnio 1 do 3 miesięcy.

Aby szerzej omówić konkretne przedsięwzięcie lub dowiedzieć się więcej o działalności Ilski Investment, zapraszamy do skontaktowania się z nami.


Etap II: Współpraca w ramach umowy inwestycyjnej:

Podpisanie umowy inwestycyjnej z funduszem otwiera kolejny etap naszej współpracy. Naszym celem jest wspieranie spółki we wszystkich aspektach jej działalności, dlatego pozostajemy w stałym kontakcie z jej przedstawicielami, ale nie angażujemy się w jej bieżącą działalność. Współpraca w trakcie procesu inwestycyjnego ma na celu budowanie wartości spółki, a podejmowane działania zmierzają do zwiększenia zyskowności przedsięwzięcia.

Oferujemy doradztwo w szerokim zakresie, włączając w to zagadnienia związane z opracowaniem strategii rozwoju spółki i jej wdrożeniem, strategii zarządzania personelem, rozwojem produktu, marketingiem, rozwiązaniami technologicznymi i IT oraz logistyką.


Etap III: Wyjście z inwestycji

Z reguły angażujemy się w daną spółkę na okres trzech do pięciu lat. Decyzja o terminie i sposobie wyjścia z inwestycji podejmowana jest zawsze wspólnie z zarządem danej spółki. Najczęściej stosowaną przez nas metodą wyjścia z inwestycji jest sprzedaż spółki inwestorowi branżowemu lub wprowadzenie jej na giełdę. Do każdej sytuacji podchodzimy indywidualnie i oceniamy, które z tych rozwiązań będzie najbardziej satysfakcjonujące dla wszystkich właścicieli spółki.

Jeśli Twoja firma poszukuje doświadczonego doradcy, skontaktuj się z nami. Prosimy o nadsyłanie propozycji na adres:
inwestycje(at)ilski-investment.pl